Dietetyk

Współpracę ze mną kieruję szczególnie do osób, które chcą zmienić swój dotychczasowy sposób odżywiania. Moim głównym celem jest poprawa Twojego samopoczucia, stanu zdrowia, a także szeroko idąca edukacja żywieniowa. Dobry dietetyk to taki, który potrafi wysłuchać i zrozumieć potrzeby swojego klienta. Wierzę, że pozytywne podejście i empatia są konieczne w  kontakcie z ludźmi.  Zadaniem dietetyka jest nie tylko ułożenie odpowiedniego jadłospisu, ale również edukowanie, wspieranie i motywowanie. Jestem otwarta na różnorodne metody pracy z klientem. Od lat moją wielką pasją jest kuchnia, więc smaki, które serwuję i proponuję nie są przypadkowe.

fruits-and-vegetables-1274079_640

Jeśli zmiana stylu życia sprawia Ci trudności. Chcesz zmienić nawyki żywieniowe, a jednocześnie nie wiesz, skąd  i dlaczego pojawiła się w Twojej głowie myśl o zmianie przyzwyczajeń żywieniowych? Nie wiesz co Cię motywuje? A może odchudzanie kończyło się u Ciebie brakiem sukcesu? Czujesz, że potrzebujesz kogoś, kto pomoże Ci odkryć nieuświadomione motywatory Twoich przyzwyczajeń żywieniowych? Odczuwasz lęk przed niepowodzeniem? Czujesz, że potrzebujesz kogoś, kto potowarzyszy Ci i wesprze w chwilach zwątpienia i pomoże utrzymać nowe nawyki?  Czujesz, że pomocny byłby ktoś, kto rozbudzi w Tobie radość z powodu wprowadzanych zmian i pomoże zaadoptować się do nowego stylu życia?
Skorzystaj z konsultacji psychologicznej.

Poradnia oferuje możliwość konsultacji psychologicznej z Marzeną Sinicką- pedagogiem, psychologiem, która o sobie mówi tak:
Interesuje mnie praca w obszarze psychodietetyki. Wiem, że kluczem do osiągnięcia celu jest uświadomienie sobie, jaki wpływ na nasze zdrowie, codzienne funkcjonowanie ma prawidłowa – właściwa dla nas dieta, aktywność fizyczna, a przede wszystkim zmiana nawyków. Moim celem jest wspieranie klientów w poszukiwaniu i odnajdywaniu radości z wprowadzanych zmian, wzmacnianie motywacji wewnętrznej oraz adaptacja do nowego stylu życia.

Kontakt:

Poradnia Dietetyczna FITOWO
Monika Michna
Osiedle Nad Jarem 20
83-200 Starogard Gdański

603 033 389
dietetyk@fitowo.com